Hale stalowe projekty

Hale stalowe z płyty warstwowej

Specjalizujemy się w wykonawstwie obiektów inwentarskich, produkcyjnych, magazynowych i usługowych opartych na konstrukcji stalowej z poszyciem wykonanym z płyt warstwowych. Rodzaj rdzenia dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dzięki czemu zawsze tworzymy najkorzystniejszą i najbardziej zoptymalizowaną ofertę pod względem ekonomicznym, a co najważniejsze pod względem technologicznym.

Najczęściej realizujemy hale średniej wielkości tj. o rozpiętości 9, 12, 15 i 18 m przy dowolnej długości. Możliwości technologiczne sprawiają, że możemy zaprojektować i wykonać hale stalowe o rozpiętości nawet 75 m w systemie „bez podporowym” – dzięki czemu Klienci zyskują swobodę w zagospodarowaniu wnętrza hali.

Hale stalowe ceny

Ceny konstrukcji stalowych uzależnione są od wielu elementów m.in. takich jak:

  • wielkość obiektu
  • zakres prac budowlanych
  • koszt związany z zakupem płyt warstwowych
  • stopień trudności montażu
  • rodzaj montowanych płyt obornickich

Nie posiadamy sztywnego cennika, a każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Ceny hal stalowych nie są stałe, ale w naszej ofercie Klienci mogą znaleźć również gotowe hale. Te również dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Współpraca z biurem projektowym pozwala nam zaproponować Klientowi najbardziej optymalne rozwiązania budowanej lub modernizowanej hali, dzięki czemu klient otrzymuje halę stalową zoptymalizowaną do konkretnych potrzeb i w procesie projektowania nie musi dopłacać do zmian w projekcie. Wielu Klientów pyta o gotowe projekty hal  stalowych dlatego też, poniżej przedstawiamy najchętniej wybierane opcje projektów.

Gotowe projekty hal stalowych