hala (magazyn) z płyty obornickiejProducent Płyt warstwowych Firma REMO rozpoczęła działalność w 1985 roku w branży budowlanej. Na początku głównym filarem działalności Firmy były usługi budowlane – budownictwo pod klucz i montaż płyty obornickiej. W tym czasie założyciel firmy już miał w planach uruchomienie profesjonalnej linii produkcyjnej. Nabyte doświadczenie w pracy z płytą obornicką pozwoliło nakreślić ogólny cel działań i zakup nowoczesnej linii produkcyjnej spełniającej ówczesne wymagania, ale także „te przyszłe”.

Obecnie firma funkcjonuje jako spółka cywilna i głównym filarem działalności jest produkcja płyt warstwowych – tzw. Płyta obornicka. Dodatkowo P.W. REMO s.c. oferuje swoim klientom szeroki zakres usług budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa i przez brygadę pracowników zatrudnionych w naszej firmie.

25 lat na Polskim rynku firm budowlanych pozwoliło nam zapoznać się ze wszystkimi etapami i problemami jakie można napotkać na etapie produkcji i montażu płyty obornickiej. Dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu niezliczone ilości m2 wyprodukowanej i zamontowanej płyty warstwowej (płyta obornicka), które bezpośrednio przekładają się na nasz profesjonalizm i doświadczenie.

P.W. REMO s.c. to synonim takich słów jak: gwarancja szczelności, profesjonalizm, doświadczenie, dążenie do perfekcji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy…

Dużo osób poszukuje informacji: „czym są płyty warstwowe”

Jest to element konstrukcyjny wykonany w systemie produkcji modułowej. Płyta warstwowa zbudowana jest z okładziny i wypełnienia konstrukcyjnego w zależności od potrzeb i wymagań inwestora wypełnieniem płyt obornickich może być styropian, pianka poliuretanowa, wełna mineralna.

Płyty warstwowe REMO posiadają systemowy zamek na zasadzie pióro-wpust, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować gwarancję szczelności obiektu wykonanego w systemie lekkiej zabudowy z płyty warstwowej.